5.A Učivo

ANGLICKÝ JAZYK - MGR. HOUDKOVÁ

Vážení rodiče,
níže naleznete informace k výuce předmětu Anglický jazyk v mé skupině. Prosím, sledujte s dětmi tuto stránku pravidelně, abyste byli řádně informováni. V případě potřeby mě kontaktujte na emailové adrese houdkova@zs-zasmuky.cz.
                                                                                                                                        Mgr. Eva Houdková

CO SE UČÍME?
TÝDEN26. - 30. 9.
NÁPLŇ VÝUKY
  • Procvičování řadových číslovek, měsíců, jak říkáme a píšeme datum; pracovní listy

• Abeceda, spelování; uč. str. 14, 15, prac. seš. str. 12, 13, 14, 15

• Mluvení - seznamování; uč. str. 16, 17, prac. seš. str. 16, 17, 18
DOMÁCÍ ÚKOLY
  • 26. 9. AJ - sešit, napsat 3 libovolné věty s daty, na 27. 9.
PROCVIČOVÁNÍ
  • Řadové číslovky včetně výslovnosti najdeš např. zde (klikni si na reproduktor a poslouchej)

KE STAŽENÍ
  • Pod touto tabulkou řešení prac. listu s daty
DULEŽITÁ SDĚLENÍ

• VELICE PROSÍM RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST, ABY DAROVALI PAPÍRY NA TISK A KOPÍROVÁNÍ MATERIÁLŮ, O TUTO POTŘEBNOU POMOC. SAMI TAK PŘISPĚJETE K DALŠÍMU ZKVALITNĚNÍ VÝUKY, KTERÁ BUDE OBOHACENA I JINÝMI MATERIÁLY. UVÍTÁM I PAPÍRY Z JEDNÉ STRANY POTIŠTĚNÉ, PŘIČEMŽ DANOU POTIŠTĚNOU STRANOU BUDEME VŽDY PRACOVNÍ LIST LEPIT DO SEŠITU (A PŮVODNÍ TISK TAK NEBUDE VIDĚT).