7.B Učivo

Anglický jazyk

Vážení rodiče,
níže naleznete informace k výuce předmětu Anglický jazyk v mé skupině. Prosím, sledujte s dětmi tuto stránku pravidelně, abyste byli řádně informováni. V případě potřeby mě kontaktujte na emailové adrese houdkova@zs-zasmuky.cz.
                                                                                                                                        Mgr. Eva Houdková

CO SE UČÍME?
TÝDEN26. - 30. 9.
NÁPLŇ VÝUKY
  • Mluvení - přítomný prostý čas, především otázky a odpovědi; prac. seš. str. 7, prac. list

• Tázací zájmena; uč. str. 9, prac. seš. 7

• Poslech - "Child stars"; uč. str. 9
DOMÁCÍ ÚKOLY

• 22. 9. AJ - prac. seš. str. 5 včetně kontroly, na 27. 9.

• 27. 9. AJ - seš., nastříhat jednotlivé rámečky (slova), poskládat správně otázky, nalepit, na 29. 9.

• 29. 9. AJ - prac. seš. str. 7/cv. 12, 13, na 4. 10. (POZOR, KDO NEDOKONČIL PRÁCI V HODINĚ - UČ. STR. 9/10,12, DOKONČÍ, POSLECH JE NA MAILU, KONTROLA POD TOUTO TABULKOU)
PROCVIČOVÁNÍ
KE STAŽENÍ
  • Pod tabulkou kontrola prac. seš. str. 3, 4, 5

• Pod tabuĺkou slovní zásoba Filmy

• Pod tabulkou kontrola uč. str. 9/cv. 10, 12
DULEŽITÁ SDĚLENÍ

• Prosím, dohlédněte, aby děti nosily nůžky a lepidlo.

• VELICE PROSÍM RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST DAROVAT PAPÍRY NA TISK A KOPÍROVÁNÍ MATERIÁLŮ, O TUTO POTŘEBNOU POMOC. SAMI TAK PŘISPĚJETE K DALŠÍMU ZKVALITNĚNÍ VÝUKY, KTERÁ BUDE OBOHACENA I JINÝMI MATERIÁLY. UVÍTÁM I PAPÍRY Z JEDNÉ STRANY POTIŠTĚNÉ, PŘIČEMŽ DANOU POTIŠTĚNOU STRANOU BUDEME VŽDY PRACOVNÍ LIST LEPIT DO SEŠITU (A PŮVODNÍ TISK TAK NEBUDE VIDĚT).