Jméno:
Heslo:

Aktuality - co se děje ve škole

Vážený rodiče

zveme Vás  na tradičíní koncert pěveckého sboru Pampelišky, který se koná v pátek 13.12.2019 od 17 hodin v zásmmuckém kostele. dobrovolné vstupné bude obět zasláno charitativnímu hnutí Stonožka, která už  29 let pomáhá dětem a my s ní.

Těšíme se na Vás

Návštěva parlamentu v jiné ZŠ

S naším parlamentem zásmucké školy, jsme se zúčastnili akce „Návštěva parlamentu jiné školy“, v našem případě ZŠ Pečky. Do Peček jsme se dopravili ze Zásmuk autobusem a vlakem. Už samotná cesta byla zajímavá. Sami jsme nevěděli do jakého vlaku na nádraží v Kolíně nasednout. Poradila nám paní učitelka z jiné školy, u nás se ukázalo, že většinou do školy cestujeme autobusem.

Školu jsme našli celkem snadno. Uvítaly nás stoly plné pohoštění pro nás. Uvítací řeč přednesl pan ředitel ZŠ Pečky a paní starostka Peček.  Rozdělili nás na dvě skupiny. Učitelé s panem ředitelem odešli do školní knihovny, kde diskutovali o funkci a náplně školního parlamentu
.
My ostatní všechny děti jsme odešly do tělocvičny. Každý musel představit svoji školu a pro všechny byly připraveny hry na komunikaci, postřeh a práci v kolektivu.

Po ukončení programu všechny parlamenty vyslovily poděkování s pozváním na akci, která se každému moc líbila. Každý člen parlamentu dostal malý dárek a mohli jsme se vydat na cestu zpět.

Celý den se mi moc líbil a už přemýšlím, co by se dalo zlepšit v naší škole, protože v ZŠ Pečky se nám moc líbilo. Děkuji paní učitelce Hudkové, že nás přihlásila na seznámení se s ostatními parlamenty a mohli jsme vidět jeho práci na jiných školách.

Jan Švach

Dlabání dýní

Po podzimních prázdninách se naše škola pod záštitou školního parlamentu naladila na Halloweenské svátky v podobě dlabání dýní. Všechny třídy se o hodinách pracovních činnostech vrhly do práce a výsledkem byly originální, přímo dech beroucí dýně. Následující pondělí se členové školního parlamentu sešli, aby demokraticky zhodnotili vydlabané dýně tříd. Zvlášť soutěžil první a druhý stupeň. A jaký byl výsledek?

1. stupeň: 1. místo - 4.B      2. místo - 3.A    3. místo - 2.A

2. stupeň: 1. místo - 6.A      2. místo - 9.A    3. místo - 8.A

Zároveň si žáci v pátých a šestých ročnících přiblížili Halloween v hodinách anglického jazyka pomocí pracovních listů, které byly plné  "strašidelných slovíček".

Žákovský parlament

Středa 6.11. - probíhá vyučování

Informace pro rodiče: Ve středu 6.11. bude probíhat výuka podle rozvrhu. Divadelní představení pro 7.,8. a 9. třídy kolínské divadlo zrušilo.

Sběr papíru od 5.11 do 8.11.2019

Noc vědců 2019

Dne 27.9. jsme potřetí navštívili akci ,,Noc vědců“ na Gymnáziu ve Slaném. Jako obvykle, nám zdejší studenti předvedli celou řadu zajímavých pokusů z chemie a fyziky.
   Největší pozornost vzbudily pokusy s ohněm, tekutým dusíkem a Faraonovi hadi. Se zájmem jsme si poslechli přednášku o včelách a někteří z nás se zúčastnili stezky mladého vědce. Kdo chtěl, mohl si vypěstovat barevné krystaly nebo se podívat dalekohledem na noční oblohu.
  Naše třída si odtud přivezla nové mazlíčky. Roztomilé pakobylky, které mají už své místo ve třídě.

Děkujeme paní učitelce Štěrbové a Verflové, že tuto akci pro nás zorganizovaly. Již se těšíme na další ročník.

Natálie Zvoníková

Czech Target Sprint Open

Czech Target Sprint OpenV pátek 20. září 2019 se na fotbalovém hřišti v Zásmukách uskutečnilo kvalifikační školní kolo, ve kterém se rozhodovalo o 12 letošních finalistech, kteří se v červnu 2020 pokusí prvenství obhájit. A soudě dle výsledků, které žáci ZŠ Zásmuky na fotbalovém hřišti v bažantnici předvedli, nebudou ve finále bez šance. Gratulujeme finalistům. Odkaz na článek.

Rozmístění tříd pro školní rok 2019/2020

Přízemí:    2.B    Mgr. Hana Škarková
                  6.A    Mgr. Milada Šafránková
                  6.B    Mgr. Dana Zářecká

I. Patro:    2.A    Ing. Mgr. Jana Jarošová
                  5.A    Mgr. Zuzana Pellerová
                  4.B    Ing. Věra Veselá
                  4.A    Mgr. Lucie Šebková
                  3.A    Lenka Krejčová
                  1.A    Zuzana Literová

II. Patro:    5.B    Ing. Pavlína Hudková
                   7.A    Mgr. Soňa Součková
                   7.B    Mgr. Jana Stárečková
                   8.A    Mgr. Andrea Verflová
                   8.B    Mgr. Jiří Kašpar
                   9.A    Ing. Radek Svoboda

GDPR

Na základě nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), označované jako General Protection Regulation (dále jen „GDPR“), vstoupilo v platnost 25. května 2018.
GDPR představuje nový rámec ochrany osobních údajů v evropském prostoru s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich osobními údaji.

Zákonný zástupce dítěte vyplňuje souhlas po dobu školního roku se zveřejněním fotografií svého dítěte během akcí ZŠ Zásmuky na webových stránkách školy, pokud nebude podobizna dítěte spojena s jeho jménem.
Zákonný zástupce dítěte vyplňuje souhlas při reprezentování ZŠ Zásmuky.

Zákonní zástupci budou požádáni o vydání souhlasu vždy, kdy budou osobní údaje žáka předávány dalším subjektům ( organizátor soutěží, ubytovatelé).

Podrobnější informace - informační povinnost

Klasifikace